Ulusal Fuarcılık Org. Tic. Ltd. Şti.


Fuarcılık sektöründe ki 10 yıllık tecrübemiz ile sektörün en genç ve enerjik firması olarak farklı bir bakış açısıyla, yapılmayanı yapmak üzere yola çıktık.

Ulusal Fuarcılık, ulusal ve uluslararası ihtisas fuarları konusunda uzmanbir firma olup,ilk fuarını 2012 yılında İstanbul’ da EĞİTEF Eğitim Teknolojileri Fuarı vePet İstanbul ismiyle evcil hayvan ürün malzeme ve aksesuar tedarikçilerifuarıyla gerçekleştirmiştir. O günden bu yana güncellenen ismiylePetzoo Türkiye ile İstanbul’ da, Petzoo Ankara ile de Ankara’ da fuarlarınıorganize etmektedir.Evcil hayvan ürünleri sektörüne yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda dağıtımıyapılan basılı ve online sektör rehberi Petalog (Pet ürünleri, üreticileri,ithalatçıları ve perakendecileri kataloğu), iki ayda bir yayınlanan vesadece ticari alıcılara ulaşan sektör içi iletişim mecrası Pet Haber Gazetesi(Evcil Hayvancılık İş Adamları Derneği yayını) gibi yayınlar ve hizmetlerlede katkısını sürdürmektedir.Fuarcılık enerjisini ve tecrübesini çikolata, tatlı ve şekerleme sektörüylede buluşturmayı hedefleyen Ulusal Fuarcılık, 2018 yılında Çikotat Expo ilekatılımcılarına verimli, keyifli ve sonuç odaklı bir iş platformu sunmayıhedeflemektedir.

Yatırımcısına kazandıran, önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile pozitif, gerçekçi , duygusal, ve farklı yaklaşımlarla hedef pazarlara etkin çalışmalar yapan daima yenilikçi bir fuar şirketi olmayı hedefliyoruz.

Fuarlara Neden Katılmalısınız?

Ziyaretçiler katılımcılardan ürün ve hizmetler hakkındabilgi alırken karşılaştırma fırsatı yakalar; katılımcı firmalar piyasayı ve hedef kitleyi değerlendirme fırsatı bulurlar.

Fuarları Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Hem ziyaretçilerine hem katılımcılarına sektörle ilgili geniş öngörü sağlayan fuarlar sürekli iş ortaklıkları kurmaya son derece elverişli ticari ortamlardır.