Hakkımızda

Ulusal Fuarcılık Org. Tic. Ltd. Şti.

Ulusal Fuarcılık Org. Tic. Ltd. Şti.

Fuarcılık sektöründe ki 10 yıllık tecrübemiz ile sektörün en genç ve enerjik firması olarak farklı bir bakış açısıyla, yapılmayanı yapmak üzere yola çıktık.

PETZOO Türkiye
2017

Hakkımızda

Ulusal Fuarcılık, ulusal ve uluslararası ihtisas fuarları konusunda uzman bir firma olup, ilk fuarını 2012 yılında İstanbul’ da EĞİTEF Eğitim Teknolojileri Fuarı ve Pet İstanbul ismiyle evcil hayvan ürün malzeme ve aksesuar tedarikçileri fuarıyla gerçekleştirmiştir. O günden bu yana güncellenen ismiyle Petzoo Türkiye ile İstanbul’ da, Petzoo Ankara ile de Ankara’ da fuarlarını organize etmektedir.

 

Evcil hayvan ürünleri sektörüne yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda dağıtımı yapılan basılı ve online sektör rehberi Petalog (Pet ürünleri, üreticileri, ithalatçıları ve perakendecileri kataloğu), iki ayda bir yayınlanan ve sadece ticari alıcılara ulaşan sektör içi iletişim mecrası Pet Haber Gazetesi gibi yayınlar ve hizmetlerle de katkısını sürdürmektedir.

 

Fuarcılık enerjisini ve tecrübesini çikolata, tatlı ve şekerleme sektörüyle de buluşturmayı hedefleyen Ulusal Fuarcılık, 2020 yılında Çikotat Expo ile katılımcılarına verimli, keyifli ve sonuç odaklı bir iş platformu sunmayı hedeflemektedir.

 

Hedefimiz konsept fuarlar gerçekleştirerek katılımcısının yanı sıra ziyaretçisini de memnun eden fuarlar gerçekleştirmek.

 

Reklam; bumerang gibidir mutlaka geri döner” sözümüzü doğrulayacak başarılı organizasyonlar ile sektörde farklı olmak içinçalışıyoruz, çalışacağız …

 

Misyon – Vizyon;Ulusal fuarcılık markasını her zaman güven duyulan kaliteli ve öncü bir firma olarak bilinmesini hedefledik.

 

Yatırımcısına kazandıran, önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile pozitif, gerçekçi, duygusal ve farklı yaklaşımlarla hedef pazarlara etkin çalışmalar yapan daima yenilikçi bir fuar şirketi olmayı hedefliyoruz.

Ekibimiz

Selçuk ÇETİN

Genel Müdür

Destek Ekibi

Müşteri İlişkileri

Cengiz GÜMÜŞ

Satış Koordinatörü

Muhasebe

Muhasebe Departmanı

Ali TAĞ

Sanat Yönetmeni

R. Orhan ARDA

Etkinlik Koordinatörü