Pet Haber Gazetesi

Ulusal Fuarcılık Org. Tic. Ltd. Şti.

Pet Haber Gazetesi 2012 yılından itibaren pet sektörünün ilk ve tek profesyonel yayını olmuştur. O tarihten itibaren de dijital ortamda değerli okuyuculara ulaşabilmek adına petgazete.com adresinden yayına başlamıştır.

Pet Haber Gazetesi Logo

Pet Haber Gazetesi, sektör profesyonellerinin ilk ve tek gazetesidir.

Pet Haber Gazetesi Türkiye genelinde pet profesyonellerine (pet shop, veteriner kliniği, toptancı, üretici, ilgili fakülteler vb.) ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Pet Haber Gazetesi profesyonel takipçisinin yanı sıra son tüketiciye de hitap edebilmek adına petgazete.com internet sitesinden yayın yapmaktadır. İçeriği itibariyle hem son tüketiciye hem de sektör profesyonellerine hitap etmektedir.

Güncellenen ve yenilenen tasarımıyla birlikte petgazete.com artık interaktif bir platforma dönüşmüş ve ziyaretçisini sitede daha çok vakit geçirmeye teşvik etmiştir. Sitede haberlerle birlikte, forum alanı oluşturulmuş ve ziyaretçilerin soru sorup tartışabileceği bir platforma dönüşmüştür. Ayrıca günümüzde çok tercih edilen ve insanlar tarafından sonuçları çokça paylaşılıp konuşulan “Test” özelliği de eklenmiştir.

Talep ettiğiniz tanıtım çalışması özelliklerini formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Pet Haber Gazetesi Basılı Yayın İlan Ölçüleri

Tam Sayfa: 22x32cm

Yarım Sayfa: 22x16cm

Advertorial: 11x16cm

Pet Haber Gazetesi Web Banner Ölçüleri

Üst Alan: 728x90px

Sağ Sütun: 300x250px

Advertorial: Yazı en az 300 en fazla 350 kelime içermelidir. En 1 en fazla 3 görsel içermelidir.

İlan Talep Formu